MERHABA ZİYARETÇİ HOŞ GELDİNİZ

Hakkımızda

2002 yılında şahıs Şirketi olarak ticaret hayatına başlayan firmamız, 2008 yılında Oluşumunu tamamlayarak İLALAN GIDA SAN VE TİC LTD ŞTİ. ünvanını almıştır.

Uzun yıllar Gıda Sektöründe PİZZACİTY , MADO , KÖFTECİ RAMİZ gibi köklü firmalarının Franchise 'lığı üstlenmiş olan firmamız,

2011 yılında Ayakkabı Sektörüne geçerek farklı bir konsepte sahip , 30 ülkeye ihraç eden, 35 şubesi bulunan ve aynı zamanda Türk markası olan ORTOPEDİA markasıyla Franchise 'lık anlaşması yapmıştır.

Firmamız, İstanbul'un en prestijli ve en büyük AVM'leri arasında bulunan MARMARA FORUM , MALL OF İSTANBUL , KADİR HAS ÇOCUK DÜNYASI , FORUM İSTANBUL Alış Veriş merkezlerinde 4 Mağaza açarak sektördeki öncü isimler arasında yerini almıştır.

2011 nisan; İstanbul Bakırköy MARMARA FORUM
2014 mayıs: İstanbul Başakşehir MALL OF İSTANBUL
2015 mart : İstanbul Bakçelievler E-5 yan yol üzeri KADİR HAS ÇOCUK DÜNYASI
2015 mart : İstanbul Bayrampaşa FORUM İSTANBUL


2016 Yılında hızla büyümeye devam eden firmamız, ABUKKA.COM online satış (e-ticaret) sitesini faaliyete geçirip  tüm markalarını internet ortamına taşımıştır.

2018 Aralık ayında, Bony Silver Gümüş Çorap firmasının Resmi Online satış Bayi'si olmuştur.

2020 Nisan ayında temizlik ve kozmetik sektöründe Eşarpuan , Eşarpsrey ve Axodine Markaları ile gücüne güç katan firmamız , online satış hayatına hızlı bir şekilde devam etmektedir. 

 

Ödeme Sistemleri Logoları
BONNY SİLVER , AXODINE , EŞARPUAN , EŞARPSREY , RESMİ SATIŞ SİTESİ Cards